CZYM JEST CASA FIORE?

CASA FIORE tworzymy z myślą o Klientach szukających piękna i spokoju.

  • Strefa zabaw dla dzieci, strefa kreatywna oraz strefa sportowa sprawiają, że każdy mieszkaniec spędzi czas wolny w sposób, który najbardziej odpowiadał jego potrzebom.

  • Dzięki kwiatom otaczającym apartamenty relaks psychiczny i fizyczny odpoczynek to nie problem. Własny ogród daje Ci możliwość odetchnięcia świeżym powietrzem, zaproszenia gości lub zabawy z dziećmi. Tylko Ty decydujesz jak zaaranżujesz tę prywatną przestrzeń.

Każdy apartament posiada własny ogród - chcesz cieszyć się słońcem, zaprosić gości na grilla lub zbudować dzieciom własny plac zabaw, nic nie stoi na przeszkodzie.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA OSIEDLA

Na osiedlu znajdują się strefa zabaw, strefa kreatywna dla dzieci oraz strefa sportowa - spędzaj czas, tak jak lubisz, niezależnie od swoich potrzeb. Nie musisz martwić się też o bezpieczeństwo swoich dzieci, bo wiesz, że bawią się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach.

Wszystkie apartamenty mają dostęp do miejsca postojowego - nie musisz martwić się szukaniem parkingu.

Apartamenty

Nowoczesne, jasne wnętrza - naturalne światło wpadające przez odpowiednio usytuowane przeszklenia, naładuje Cię energią do działania i poprawi Twoje samopoczucie.

Projekt wnętrza pozwala na wydzielenie niezależnych stref użytkowych - osobna przestrzeń do spania, pracy, wypoczynku lub przyjmowania gości.

Mieszkanie przystosowane do pracy zdalnej - pracuj wygodnie i sprawnie z domu. Apartamenty dzięki strefowości, balkonom i przemyślanemu projektowi przestrzeni zapewniają odpowiednie warunki do pracy.

Internet światłowodowy - szybki internet, dzięki któremu możesz oglądać seriale, pracować zdalnie lub grać w gry bez irytujących przerw i spowolnień.

Budynki w technologii modułowej PEKABEX - to świetna izolacja termiczna i akustyczna, doskonała ochrona przed wilgocią, krótki czas budowy oraz ekologiczny proces produkcji.

W CASA FIORE oferujemy dwa rodzaje apartamentów: 2 i 3 kondygnacyjne.


Na parterze każdego mieszkania znajduje się kuchnia, salon otwarty na ogród.

Pierwsze piętro to trzy pomieszczenia, które w łatwy sposób dostosujesz do swoich potrzeb, tworząc sypialnię, gabinet, pokój dziecięcy lub garderobę.

Drugie piętro przeznaczyliśmy na otwartą przestrzeń idealną do własnych aranżacji. Open space może służyć jako domowa siłownia, pracownia albo biblioteka.

60-96m2